ostatni mecz z Górnikiem obnażył wszystkie nasze braki. Oprócz PO- zastępstwo dla Cywki LO-zastępstwo dla Sadloka i N potrzebujemy też ŚP który w razie czego zastąpi Mączyńskiego- może Chrapek może Wolski? Wiem że to marzenia ale jeśli Lechia wejdzie(oby nie naszym kosztem

) do pucharów to dla któregoś z nich może w Gdańsku zabraknąć miejsca