|
Dobrze kojarzę, że Danch nie może w tym sezonie dołączyć do nas? Kiedyś było tak, że można podpisać zawodnika poza okienkiem, tylko jeżeli był wolnym zawodnikiem w trakcie otwartego okienka, lub kiedy kontrakt rozwiązano z winy klubu. Dalej to obowiązuje? Bo zakładam, że kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał.
|