PhantomRanger napisał(a):

|
Mam nadzieje, że ten Biton to wymysł autora z tej strony. Gość odkąd od nas odszedł strzelił 13 bramek. W samej Wiśle 11. Wówczas jednak miał 23 lata i jakieś perspektywy.
|
Spokojnie, ten artykuł jest zrobiony z wieści z piątej ręki, popłuczyn z naszego forum i czystych spekulacji. Jest pełen wieści typu "Do Wisły może przyjść Guilherme." No pewnie, że może, ponieważ jest piłkarzem nożnym, a nie piłkarką. My mamy sekcję męską akurat, więc nie da się tego ruchu wykluczyć. W dodatku kończy mu się kontrakt, więc prawdopodobieństwo wzrasta. W dodatku ktoś niedawno tu pisał, że może by go ściągnąć.
Załuska może być za drogi? Toż to jest echo sprawy sprzed trzech tygodni, gdy Wisła nie skorzystała z opcji automatycznego przedłużenia, ponoć z powodu wpisanej w ten automat podwyżki dla zawodnika. Itd. itp.
Biton pojawił się dlatego, że błysnął kiedyś w Wiśle, a się nie wybił później, więc jego powrotu nie da się wykluczyć.
Moim zdaniem p. red. nacz. Dominik Matysiak nie ma pojęcia, co leży na biurku Junco, a cały ten artykuł to tzw. "fakt" prasowy. Zawsze jak takie coś czytam, to przypomina mi się materiał "Faktu' o jeziorze gdzieś w Polsce, w którym woda przemieniła się w wódkę i miejscowe chłopy powołały straż obywatelską do ochrony swojego nowego skarbu.