Biton?
Czyj to może być pomysł? Nie sądzę, żeby to był Junco.
Po co? I jeszcze płacić za niego? Biton to jedynie fuksem piłkę brzuchem do bramki wpychał.
To tak absurdalny pomysł, że trudno w tym sens odnaleźć. Chyba, że ktoś chce drugi Jude Gang po tej stronie Błoń robić. A wtedy żadnego powrotu na szczyt nie wróżę.
I do tego bramkarzem miałby zostać Miśkiewicz?

To by dopiero był kabaret. Tylko liczenie na fuksa, jak to było w tej jednej rundzie, w której Miśkiewicz coś od siebie odbijał.
Cytat:
Przy Reymonta ponownie rozważają zatrudnienie Dudu Bitona, który dalej ma spore problemy w swoim klubie w Izraelu. 29-latek zagrał w tym sezonie tylko 9 spotkań w barwach Hapoelu, nie zdobywając żadnego gola. Co ciekawe, jego menadżer Dudu Dahan był widziany na trybunach przy Reymonta podczas jednego z ostatnich spotkań domowych Wisły. Dodatkowo latem pojawi się możliwość dosyć taniego ściągnięcia tego zawodnika z racji tego, że Bitonowi niebawem kończy kontrakt z klubem z Tel Awiwu.
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/
|