|
Załuske pewnie biorą na przeczekanie i słusznie, bo swoje lata już ma, jest solidny, ale do zastąpienia.
Z Urygą to nawet nie takie głupie- całe życie w najlepszym klubie XXI wieku. Może na wypożyczeniu trochę okrzepnie i wróci solidny ligowiec. Szkoda wychowanka, ale gra totalną pakadę u nas.
Nieprzedłużenie umowy z Llonchem (brak inicjatywy klubu) byłaby to decyzja kompletnie niezrozumiała.
Guilherme i Danch-dla mnie elegancko. Danch jak oglądałem mecze, to od zawsze mi wpadał w oko. Guilherme jest niezłym grajkiem, zna już na pewno język. Wg mnie pomyślane transfery szczególnie, gdyby Głowa skończył karierę, a Sadlok z nowym kontraktem zaczął grać w środku obrony.
|