Karherop napisał(a):

Tak chaotycznej informacji dawno nie widziałem już w jakichkolwiek mediach internetowych. Poziom dramatyczny.
Podsumowanie:
Załuska - chce podwyżke, prawdopodobnie nie dostanie (SZKODA). Jeśli odejdzie będzie szukany bramkarz.
Miśkiewicz - chce zostać
Buchalik - nie ma dla niego miejsca
Bartkowski - poza poziomem Cywki i Bartosza, wypożyczenie
Spicić - nie przedłużą umowy
Głowacki - będzie się zastanawiał czy zostać jeszcze jeden sezon
Uryga - nowa umowa i wypożyczenie
Boguski - dostanie ofertę na kolejny sezon
Brożek - dostanie ofertę na kolejny sezon
Llonch - też raczej dostanie ofertę na kolejny sezon, choć decyzja o tym dopiero zapadnie.
Zachara - dostanie umowę jeśli nie awansujemy do pucharów, jeśli awansujemy to nie dostanie
Teraz z transferów:
- jakiś bramkarz jeśli nie dogadają się z Załuską
- Zoran Arsenić już zaklepany, dlatego Uryga na wypożyczenie
- Guilherme z Termaliki przymierzany zamiast Spicicia
- przymiarki do zatrudnienia Adama Dancha
- W przypadku awansu do pucharów inny napastnik za Zacharę, przymiarki do Dudu Bitona
Niepokoi trochę brak planów transferu jakiegoś super dobrego napastnika niezależnie od ostatecznego miejsca w tabeli na koniec sezonu.