Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77654
Stary 24.04.2017, 21:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/

Powrót 29-letniego Bitona? jestem na nie. Po odejściu z Wisły miał przez wiele lat katastrofalne statystyki.

Nowy kontakt dla Urygi? po prostu zajebiście..
Tak chaotycznej informacji dawno nie widziałem już w jakichkolwiek mediach internetowych. Poziom dramatyczny.

Podsumowanie:
Załuska - chce podwyżke, prawdopodobnie nie dostanie (SZKODA). Jeśli odejdzie będzie szukany bramkarz.
Miśkiewicz - chce zostać
Buchalik - nie ma dla niego miejsca
Bartkowski - poza poziomem Cywki i Bartosza, wypożyczenie
Spicić - nie przedłużą umowy
Głowacki - będzie się zastanawiał czy zostać jeszcze jeden sezon
Uryga - nowa umowa i wypożyczenie
Boguski - dostanie ofertę na kolejny sezon
Brożek - dostanie ofertę na kolejny sezon
Llonch - też raczej dostanie ofertę na kolejny sezon, choć decyzja o tym dopiero zapadnie.
Zachara - dostanie umowę jeśli nie awansujemy do pucharów, jeśli awansujemy to nie dostanie


Teraz z transferów:
- jakiś bramkarz jeśli nie dogadają się z Załuską
- Zoran Arsenić już zaklepany, dlatego Uryga na wypożyczenie
- Guilherme z Termaliki przymierzany zamiast Spicicia
- przymiarki do zatrudnienia Adama Dancha
- W przypadku awansu do pucharów inny napastnik za Zacharę, przymiarki do Dudu Bitona


Niepokoi trochę brak planów transferu jakiegoś super dobrego napastnika niezależnie od ostatecznego miejsca w tabeli na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując