|
Przypominam, że taki Głowacki czy Żurawski, Szymkowiak czy Frankowski z Polaków nie byli wychowankami, a okazali się tymi, którzy pchali ten wózek. Liczą się wartości piłkarskie i stabilizacja w perspektywicznym klubie.
To drugie zaczyna pomału być realizowane.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|