Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 23.04.2017, 10:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza i trzecia bramka - Uryga. Fakt, po bledzie Lloncha ale kuerwa polecam zobaczyc jakie krycie stosowal nasz as obrony. Poza tym Brlek ze Stiliciem w srodku to zly pomysl bo wtedy zostaje sam Llonch do walki o pilke w tej strefie. Ani Brlek ani tymbardziej Stilic sie do tego nie nadaja. Kolejna rzecz - Ondrasek nie nadaje sie do grania z Brlekiem i Stiliciem. Praktycznie brak umiejetnosci do gry kombinacyjnej, zero techniki, zero pomyslu. Nadaje sie na dlugie lagi od obroncow albo jakies wysokie dosrodkowania.
Wroci Brozek, wroci Sadlok, wroci Gonzalez, wroci Maczynski, zagramy Chorwatem/Bosniakiem na 10tce i duzo lepiej to bedzie wygladac.
jeśli o mnie chodzi to w składzie powinien być albo Stilic albo Brlek. nie ma miejsca dla nich dwóch w pierwszym składzie albo po prostu ja tego nie widzę. w obecnej sytuacji Brlek pierwszy skład jako wysunięty środkowy a Stilić ława bo nie gra nic.

co do napastników to mamy w składzie łącznie 1. 0.5 napastnika to Brożek 0.25 Zachara i 0.25 Ondrasek. niestety
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 23.04.2017 o godz. 10:53.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując