Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 23.04.2017, 10:40
Barti napisał(a):Wyświetl post
(...)
Tak...tylko sęk w tym, że potrzebujemy długiej ławki, właśnie po to, żeby rezerwowymi zawodnikami wygrywać mecze, z ostatnią drużyną w tabeli. I proszę Cię...nie szukaj na siłę miejsca dla Ondraska na boisku. Jak zacznie grać w piłkę, będziemy Go chwalić.
Z ta lawka to spokojnie, powoli. Nie bede przypominal jaka mielismy jeszcze pol roku temu w Szczecinie Co do Ondraska to chyba cos mnie zle zrozumiales. Nigdzie nie szukam dla niego miejsca. Od samego poczatku nic w nim nie widzialem poza walecznoscia i byciem sympatycznym gosciem. Jak dla mnie, do odejscia po sezonie.
Odpowiedz cytując