Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
160
23.04.2017, 09:05
Miałem wielką nadzieję,że nie oddamy wczoraj punktów Smudzie bo go nie lubię.Cóż... naiwność.
Jak dla mnie cel na końcówkę sezonu - utrzymać 5 miejsce bo puchary to mrzonki, z czym (kim) do gości.
arti