pomeran napisał(a):

...
Trzymam kciuki żeby hiszpański projekt w Wiśle wypalił, dla dobra i Wisły i dlatego aby utrzeć nosa wszystkim tym, którzy drwili z Wisły przez długi czas ale jednocześnie mam nadzieję, że włodarze mają też plan B na wypadek niepowodzenia.
|
Jaki plan B i w przypadku jakiego niepowodzenia? Spadku?
