Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
132
22.04.2017, 20:27
Mecz do zapomnienia. Takie się zdarzają w każdym sezonie. Szkoda, że u nas to już przynajmniej trzeci co jest skandaliczne.
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz