Merkury napisał(a):

|
Chcemy żeby Wisła grała o lepsze miejsce w Ekstraklasie trzeba więc zainwestować w lepszych zawodników.
|
Zdanie - perełka. Rozumiem, że skoro "chcecie", to "macie" na tych lepszych zawodników pieniądze? Bo Wisła sam z siebie raczej ich nie ma. Przy okazji, jako nowi sponsorzy Wisły moglibyście się przedstawić.