Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.04.2017, 19:31
Trzeba walczyc o puchary. Dzisiaj mecz fatalny. Uryga w kolejnym meczu potwierdził, że ekstraklasa to dla niego zdecydowanie za wysokie progi. W ogóle nie mam pojęcia, że biorą gościa pod uwagę do u u21 xD. Przegraliśmy środkiem pola. Stilic kompletnie niewidoczny, llonch fatalny, Petar przyzwoicie jako jedyny. Cieszy przyzwoity debiut Valenci. Bardzo mnie zaskoczyło, że to co było naszą mocną stroną tj. walka zaangażowanie ... dzisiaj tego zabrakło i tym Łęczna wygrała. Było widać brak zmienników szczególnie Mąki i Sadloka.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując