Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.04.2017, 19:28
Oszczędzajcie łzy. Bo juz po pierwszym meczu rundy finałowej możemy spaść na 8 miejsce...szkoda że niżej się nie da

Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ależ ja nie mówię, że graliśmy wcześniej źle. Awans z 10 na 5 miejsce i ósemka to już wielki sukces biorąc pod uwagę ten sezon a szczególnie jego początek. Mamy po 1. Za dużą stratę po 2. Za dobrych i za bogatych konkurentów a po 3. Skoro przytrafiają nam się tak słabiutkie mecze jak dzisiaj to znaczy, że nie ma powtarzalności na poziomie takim jakiego wymaga gra w pucharach.
Ale za to Pogoń, Lechia lub Termalica to mają więc niech lepiej oni godnie nas w pucharach reprezentują.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.04.2017 o godz. 19:44.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując