Oszczędzajcie łzy. Bo juz po pierwszym meczu rundy finałowej możemy spaść na 8 miejsce...szkoda że niżej się nie da
Stelio napisał(a):

|
Ależ ja nie mówię, że graliśmy wcześniej źle. Awans z 10 na 5 miejsce i ósemka to już wielki sukces biorąc pod uwagę ten sezon a szczególnie jego początek. Mamy po 1. Za dużą stratę po 2. Za dobrych i za bogatych konkurentów a po 3. Skoro przytrafiają nam się tak słabiutkie mecze jak dzisiaj to znaczy, że nie ma powtarzalności na poziomie takim jakiego wymaga gra w pucharach.
|
Ale za to Pogoń, Lechia lub Termalica to mają więc niech lepiej oni godnie nas w pucharach reprezentują.