|
Tragiczny mecz w naszym wykonaniu, zero zaangażowania po zapewnieniu sobie 5. miejsca.
Bardzo słabo zagrał Llonch, na którego konto idą 2 bramki. 2 bramki idą również na konto Alana (przy pierwszej udawane krycie na radar, przy ostatniej dał się porobić jak junior) - to chyba będzie wystarczający powód do pożegnania się z nim po sezonie.
Mam nadzieję, że gra będzie duuuużo lepsza w grupie mistrzowskiej.
|