Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH
Offline
#
80
22.04.2017, 11:55
Mecz Łęczna - Wisła na kanale 38 nc+
WISŁA KRAKÓW
Maxell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maxell
Znajdź inne posty napisane przez Maxell