Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 22.04.2017, 10:09
Sugerując się dobrze poinformowanym wiślackim TT to gra Spisic, a nie Bartkowski.
Słabe musi mieć notowania Kuba u trenera jak nawet w takiej sytuacji nie wstaje z ławki. Ale to Kiko ich widzi na co dzień.
Odpowiedz cytując