inspektor erektor napisał(a):

|
najwierniejszymi de facto kibicami Wisły aktualnie nie są wcale harpagany z C, a mężczyźni w wieku 40+ siedzący na górnych A/E/H, którzy na Wisłę chodzą od dzieciństwa nieprzerwanie i chodzili na mecze nawet wtedy gdy patriotom z młyna się to nie widziało (np. w trakcie protestu przeciwko Bednarzowi)
|
kolejny post z DUPY.
Kiibice z D, E lub A/H dawniej chodzili na młyn. Ale wiek robi swoje.
Co więcej kolego ja też czuję się PATRIOTĄ i gardzę ścierwami, którzy stosują to słowo w pejoratywnym znaczeniu.
A jak ktoś chodził za Bednarze podczas protestu to zwykły pajac był i łamistrajk. Ja solidaryzowałem się z ludźmi, którzy dostali zakaz tylko dlatego, że byli w knajpie, kiedy jakiś debil odłączył swój mózg.
I robiło tak sporo ludzi z D i E.