Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
andrucik
Member
Od: 10.2016
Skąd: WLKP
Offline
#
69
21.04.2017, 18:36
z tego co mi wiadomo, to Spicić zagra prawdopodobnie.
andrucik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrucik
Znajdź inne posty napisane przez andrucik