Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13100
Stary 21.04.2017, 09:54
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Tak delikatnie zmieniając temat - czy jest jakiś konkretny powód, dla którego nie można kupić biletu na Wisłę przez internet nie posiadając karty kibica? Wiele klubów ekstraklasy sprzedaje bilety przez internet bez KK, wystarczy podać imię, nazwisko i PESEL. Dlaczego nie może tak być u nas? Czy klubowi aż tak zależy na 20 zł za wyrobienie karty raz na dwa lata?
Bo u Nas wszystko jest ostatnie, bilety on-line tez wprowadzilismy jako ostatni
Odpowiedz cytując