Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13099
Stary 21.04.2017, 08:30
Tak delikatnie zmieniając temat - czy jest jakiś konkretny powód, dla którego nie można kupić biletu na Wisłę przez internet nie posiadając karty kibica? Wiele klubów ekstraklasy sprzedaje bilety przez internet bez KK, wystarczy podać imię, nazwisko i PESEL. Dlaczego nie może tak być u nas? Czy klubowi aż tak zależy na 20 zł za wyrobienie karty raz na dwa lata?
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując