Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.04.2017, 21:03
Czyli jest przełom ciekawe co to bedzie za niespodzianka, pewnie jakas broszka albo cos w tym stylu Jak sie okaze, ze 2 czesc magazynu R22 to sie wkurze bo kupiłem przed meczem z Zagłebiem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 20.04.2017 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując