Temat
:
12BOHATER - dostawa nagród
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
10
20.04.2017, 21:03
Czyli jest przełom
ciekawe co to bedzie za niespodzianka, pewnie jakas broszka albo cos w tym stylu
Jak sie okaze, ze 2 czesc magazynu R22 to sie wkurze bo kupiłem przed meczem z Zagłebiem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 20.04.2017 o godz. 21:20.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael