Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 20.04.2017, 20:44
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a co sie takie stanie nawet jesli przegramy mecz , ale przynajmniej raz zobaczymy nowe nabytki ? dluzej niz 10 minut z kolumbijczykami francuzami i gruzinami itp widziales tabele ani porazka ani zwyciestwo nie zwolni nas z 5 miejsca ( najgorszego jakie mozna bylo zajac w gornej osemce) ,
Stracimy 2 punkty mogące dawać albo puchary, ale przynajmniej większa kasę za miejsce w lidze.
Odpowiedz cytując