Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
62
20.04.2017, 20:44
AntyMod
napisał(a):
a
co sie takie stanie
nawet jesli przegramy mecz , ale przynajmniej raz zobaczymy nowe nabytki
? dluzej niz 10 minut
z kolumbijczykami francuzami i gruzinami itp
widziales tabele
ani porazka ani zwyciestwo nie zwolni nas z 5 miejsca ( najgorszego jakie mozna bylo zajac w gornej osemce) ,
Stracimy 2 punkty mogące dawać albo puchary, ale przynajmniej większa kasę za miejsce w lidze.
ashkeczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ashkeczup
Znajdź inne posty napisane przez ashkeczup