Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 20.04.2017, 19:42
Ja nic nie odszczekuje,wierzyłem w człowieka, i chocby przyszedl z 7 ligi Etiopskiej to kazdemu nalezy sie kredyt zaufania.wiem ze w Ekstraklapie niewiele potrzeba by osigagnać sukces dlatego ciesze sie ze nie naleze do tych osób ktore teraz muszą cos prostować w tym temacie.

A dalej>? no cóz ,jako tako bedzie walka o puchary ale caly czas sie boje ze bedzie ta luka czyli 4 zespoly walczace o mistrza i potem dziura i my...oby tylko nie bylo meczów o nic.
kluczowe bedzie jak zaczniemy ,jesli wygramy 1-2 mecz i ta strate 5 pkt uda sie zniwelować to moze byc fajnie,ale jak to pojdzie w odwrotną strone to moze sie zrobic dla nas nudna runda.Oby nie.Mysle ze Kiko ma pole do popisu.Ale tak naprawde on juz swoje główne zadanie wykonał i to wrecz wzorowo.Razem z Amiką i Legią jestemy na pudle w Lidze na wiosne pieknieBrawa dla Ramireza za to.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.04.2017 o godz. 19:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując