Karherop napisał(a):

|
Kiko nie będzie nikogo oszczędzał, jak co poniektórzy myślą. Mecz co 5-8 dni to kawał czasu, każdy zdąży się zregenerować. Zresztą póki Kiko nie ma kontraktu na nowy sezon to z jakiej paki ma cokolwiek odpuszczać?
|
Dokladnie Kiko walczy o kontrakt (ktory pewnie ma juz zagwarantowany) ale ze w zyciu nigdy nic....to pewnie bedzie chcial wygrać i postawić kropkę nad I.A SMuda bedzie sie chcial zesrać zeby pokonać Wisłę.