Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.04.2017, 19:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kiko nie będzie nikogo oszczędzał, jak co poniektórzy myślą. Mecz co 5-8 dni to kawał czasu, każdy zdąży się zregenerować. Zresztą póki Kiko nie ma kontraktu na nowy sezon to z jakiej paki ma cokolwiek odpuszczać?

Dokladnie Kiko walczy o kontrakt (ktory pewnie ma juz zagwarantowany) ale ze w zyciu nigdy nic....to pewnie bedzie chcial wygrać i postawić kropkę nad I.A SMuda bedzie sie chcial zesrać zeby pokonać Wisłę.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując