Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.04.2017, 17:26
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem?
ten mecz JEST bardzo ważny. pozwoli nam startować z 24 pktami w grupie mistrzowskiej
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując