abcabc napisał(a):

Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem?
|
ten mecz JEST bardzo ważny. pozwoli nam startować z 24 pktami w grupie mistrzowskiej