LanceTS napisał(a):

Po .... taki post? Specjalnie żeby pokazać, który kibic jest lepszy? Żeby się dowartosciować?
PRzeiceż taka jest kolej rzeczy - ilu starszych zaczynało na młynie? Ilu z nich chodziło 10,20 lat na młyn a potem przenosiło się na spokojniejsze sektory? Coś w tym dziwnego? Dobrze, że starsze osoby przenosza się na boki, a młodzi zasiadają na młynie. Oby tak było zawsze! Ale pisanie postów w takim tanie to zwykłę tworzenie podziałów.
|
zwróć uwagę że nad postem który cytujesz jeden z użytkowników sugerował, że na meczu z Zagłębiem będzie słaba frekwencja, bo rzekomo piknikom nie chce się ruszyć dupy na mecz