Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13097
Stary 20.04.2017, 08:37
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Po .... taki post? Specjalnie żeby pokazać, który kibic jest lepszy? Żeby się dowartosciować?

PRzeiceż taka jest kolej rzeczy - ilu starszych zaczynało na młynie? Ilu z nich chodziło 10,20 lat na młyn a potem przenosiło się na spokojniejsze sektory? Coś w tym dziwnego? Dobrze, że starsze osoby przenosza się na boki, a młodzi zasiadają na młynie. Oby tak było zawsze! Ale pisanie postów w takim tanie to zwykłę tworzenie podziałów.
zwróć uwagę że nad postem który cytujesz jeden z użytkowników sugerował, że na meczu z Zagłębiem będzie słaba frekwencja, bo rzekomo piknikom nie chce się ruszyć dupy na mecz
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując