rozarian napisał(a):
|
6-0 ze smudowym Widzewem pamięta?
|
A faktycznie. Chociaż i tam mecz był znacznie bardziej wyrównany i zacięty, niż sugeruje wynik. To było spotkanie z gatunku tych, że jednemu zespołowi niemal wszystko wpadało.
piotek napisał(a):
|
Tylko że Smuda chyba nigdy nei prowadził przeciwko nam tak słabego personalnie zespołu.
|
Odra była na podobnym poziomie, za to my mieliśmy wtedy znacznie lepszą drużynę.