Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline
#
34
19.04.2017, 17:26
Zagłębiu pomogliśmy w bardzo prawdopodobnej walce o utrzymanie, Łęcznej pomóżmy w spadku, inkasując bardzo ważne 2 punkty po podziale.
0-3 po dwóch bramkach Małego (ze specjalną dedykacją dla dziadzi Smudy) i Brożka.
Patryko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patryko
Znajdź inne posty napisane przez Patryko