Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.04.2017, 15:40
Kilka osób wspomina o daniu szansy młodym, ale chyba nie powinniśmy się spodziewać spacerku. Z tego co pamiętam, to nigdy nie wygraliśmy z żadnym zespołem Smudy więcej niż dwoma golami. Jego zespoły, niezależnie od okoliczności, nie oddawały punktów bez walki. To zawsze są dość zacięte i nieprzyjemne mecze. Nawet w tym pamiętnym spotkaniu z Lechem, gdzie masakrowany był Dolha, skończyło się "tylko" na 4-2.
Odpowiedz cytując