inspektor erektor napisał(a):

|
najwierniejszymi de facto kibicami Wisły aktualnie nie są wcale harpagany z C, a mężczyźni w wieku 40+ siedzący na górnych A/E/H, którzy na Wisłę chodzą od dzieciństwa nieprzerwanie i chodzili na mecze nawet wtedy gdy patriotom z młyna się to nie widziało (np. w trakcie protestu przeciwko Bednarzowi)
|
co to za znowu jakies .......enie i szukanie podziałów ? To że się chodziło za bednarza to akurat nie jest powód to dumy .