Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 19.04.2017, 15:31
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie będzie żadnej transmisji oprócz Multiligi?
To kogo w ogóle będą pokazywali?
Swoją drogą mierzi mnie ten pomysł z ta multiligą i rozgrywanie wszystkich meczów o tej samej porze w ostatniej kolejce.
Ani się tego oglądać porządnie nie da, ani czegokolwiek dowiedzieć, a sensu żadnego.

I tak 90% czasu multiligi będzie poświęcone krawaciarzom, więc pozostaje tyko wyjść w miasto i wrócić, dowiedzieć się jaki był wynik.
Wszystkie mecze są rozgrywane jednocześnie, by zminimalizować prawdopodobieństwo ustawiania wyników, tak samo robi się na Euro i na mundialu, to nie polski wymysł. Wątpię, że będą pokazywali głównie Legię, pewnie większość czasu będzie poświęcone meczowi Korony z Bruk-Betem (bo to dwie drużyny walczące o górną ósemkę), Zagłębia ze Śląskiem i Pogoni z Lechią. Mecz Cracovii z Legią jest chyba najmniej interesujący (nie licząc naszego w Lublinie), bo te drużyny w zasadzie o nic już nie walczą (oprócz wyższego miejsca przed podziałem punktów).
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując