Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.04.2017, 15:22
Naprawdę nie będzie żadnej transmisji oprócz Multiligi?
To kogo w ogóle będą pokazywali?
Swoją drogą mierzi mnie ten pomysł z ta multiligą i rozgrywanie wszystkich meczów o tej samej porze w ostatniej kolejce.
Ani się tego oglądać porządnie nie da, ani czegokolwiek dowiedzieć, a sensu żadnego.

I tak 90% czasu multiligi będzie poświęcone krawaciarzom, więc pozostaje tyko wyjść w miasto i wrócić, dowiedzieć się jaki był wynik.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując