Temat
:
[XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
22
19.04.2017, 13:32
konvict1993
napisał(a):
szeroka kadra jest.
O widzisz! O tym się dogłębnie przekonamy w sobotę
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik