inspektor erektor napisał(a):

|
puchary chętnie, ale po przedłużeniu kontraktów kluczowym graczom, w przeciwnym wypadku wyjdziemy na wicemistrza Albanii z Buchalikiem w bramce, Urygą na stoperze i Drzazgą na szpicy
|
Klub kontrakty przedłuży z tymi zawodnikami na których nas będzie stać, inaczej mówiąc z tymi którzy mają oczekiwania na miarę swoich możliwości i my te oczekiwania możemy spełnić. Nie ma piłkarzy nie do zastąpienia o!