inspektor erektor napisał(a):

|
puchary chętnie, ale po przedłużeniu kontraktów kluczowym graczom, w przeciwnym wypadku wyjdziemy na wicemistrza Albanii z Buchalikiem w bramce, Urygą na stoperze i Drzazgą na szpicy
|
No, i? Aha, zapomniałem, że przecież wyjazdy kosztuja 800tyś zł ;/