Jay jay napisał(a):

|
Bardzo obiecujaco to sie prezentuje ale Wisla powinna od razu zakontraktowac 2 napastnikow tak by nie bylo problemu, ze jeden strzela gole tak jak potrzeba (czyli de facto dobrze wykonuje swoja prace) a drugi jest na garnuszku klubu. Sorry ale transfery z ostatnich kilku lat w tym klubie to jedna wielka porazka dlatego warto zaopatrzyc sie w dobrego odpowiedzialnego skauta bo ten klub musi wrocic na odpowiednie tory (czyt. Granie o majstra).
|
Po pierwsze - o majstra to się gra w Pyrlandii
po drugie - Klub przejęły nowe władze i transfery dotyczące OBECNEGO zarządu to ostanie pół roku, więc nie wiem od czego pijesz