Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4720
Stary 18.04.2017, 21:55
Moim zdaniem fajnie byłoby odświeżyć domowy komplet strojów. Barwy Wisły to kolory czerwony, biały i niebieski i ten ostatni chciałbym zobaczyć na naszych koszulkach w przyszłości, choćby w formie drobnych akcentów.

Pas zaczyna się tak a nie inaczej, bo tak w tym modelu są wykrojone rękawy. Inaczej się to prezentowało na moim poprzednim projekcie, ale tam nie było możliwości przesunięcia herbu tak, żeby cała Biała Gwiazda znajdowała się w obrębie pasa. Biały kołnierz dodałem po to, żeby trochę "złamać" to wszystko i wprowadzić kontrast. Kwestia gustu.

@JrQ- Projekt zrobiłem w edytorze Adidasa - nie było tam takiej możliwości i wątpię, czy można coś takiego przygotować w ogóle. Niestety nie jesteśmy Realem Madryt żeby mieć dedykowany, unikatowy model na każdy sezon.
Odpowiedz cytując