Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.04.2017, 21:00
Ciekawostka :
2017 : 1. Jagiellonia - 29 kolejek - 56 punktów | 1,93 punkta na mecz
2016 : 1. Legia - 30 kolejek - 60 punktów | 2 punkty na mecz
2015 : 1. Legia - 30 kolejek - 56 punktów | 1,86 punkta na mecz
2014 : 1. Legia - 30 kolejek - 63 punkty | 2,1 punkta na mecz
2013 : 1. Legia - 30 kolejek - 67 punktów | 2,23 punkta na mecz
2012 : 1. Śląsk - 30 kolejek - 56 punktów | 1,86 punkta na mecz
2011 : 1. Wisła - 30 kolejek - 56 punktów | 1,86 punkta na mecz
2010 : 1. Lech - 30 kolejek - 65 punktów | 2,16 punkta na mecz
2009 : 1. Wisła - 30 kolejek - 64 punkty | 2,13 punkta na mecz
2008 : 1. Wisła - 30 kolejek - 77 punktów | 2,56 punkta na mecz

Ostatnim hegemonem w naszej lidze była Wisła Kraków dokładnie 9 lat temu. Dość dobrze punktowała jeszcze Legia w sezonie 2012/2013 ale to i tak popłuczyny w porównaniu do tamtych wyników Wisły.

Liga się zmieniła, teraz wystarczy wygrywać u siebie i remisować na wyjeździe, żeby być w grze o mistrzostwo niemal do ostatniej kolejki (statystycznie rzecz biorąc). Dlatego też wyniki osiągane obecnie przez Kiko są cholernie imponujące. Niestety muszę przypomnieć, że Wdowiec też świetnie punktował na wiosnę. Miejmy nadzieję, że w grupie mistrzowskiej również ładnie zapunktujemy i wreszcie uda nam się wyniki z wiosny przenieść na jesień, bo od długiego czasu mamy z tym ewidentny problem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.04.2017 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując