|
Brawo dla całego zespołu za ambicje i nie pójście po najmniejszej linii oporu.
Do tego elegancko się wykartkowali na rundę finałową.
Widać jeszcze bardziej, że mamy monolit i ekipę, a nie zgraję przypadkowych grajków, jak to było w poprzednich latach.
Trzymam kciuki za zmienników w meczu z Łęczną i oby po następne 3 punkty.
|