Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.04.2017, 20:46
Brawo dla całego zespołu za ambicje i nie pójście po najmniejszej linii oporu.
Do tego elegancko się wykartkowali na rundę finałową.

Widać jeszcze bardziej, że mamy monolit i ekipę, a nie zgraję przypadkowych grajków, jak to było w poprzednich latach.
Trzymam kciuki za zmienników w meczu z Łęczną i oby po następne 3 punkty.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując