Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.04.2017, 19:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Jay jay

Jeśli będzie 18 zespołów w lidze to automatycznie kasa z NC+ dzieli się na 18, a nie na 16 klubów.
To zależy, czy zostałaby formuła podziału punktów. W chwili obecnej jest 37 meczy. Gdyby podział został, mielibyśmy 43, natomiast bez podziały 34. Bez podziału=mniej meczy=mniej kasy. Natomiast przy dodaniu drużyn i obecnej formule bilans zostałby zachowany.
Odpowiedz cytując