Karherop napisał(a):

@Jay jay
Jeśli będzie 18 zespołów w lidze to automatycznie kasa z NC+ dzieli się na 18, a nie na 16 klubów.
|
To zależy, czy zostałaby formuła podziału punktów. W chwili obecnej jest 37 meczy. Gdyby podział został, mielibyśmy 43, natomiast bez podziały 34. Bez podziału=mniej meczy=mniej kasy. Natomiast przy dodaniu drużyn i obecnej formule bilans zostałby zachowany.