@
Jay jay
Jeśli będzie 18 zespołów w lidze to automatycznie kasa z NC+ dzieli się na 18, a nie na 16 klubów. Najlepsze kluby w tej lidze są zbyt niestabilne finansowo i sportowo by równać do słabszych.
Dopiero teraz mogłem obejrzeć wczorajszy mecz i muszę przyznać: drużyna zagrała świetne zawody. Perfekcyjnie w obronie. W ataku zabrakło jedynie wykończenia, bo powinno być 2,3 lub nawet 4 do 0.
Llonch zagrał swój najlepszy mecz w Wiśle. Rodzi nam się kawał piłkarza, o charakterystyce jakiej sobie w Wiśle nie przypominam.
Świetnie zagrał też oczywiście Małecki i Cywka. Skąd oni biorą tyle siły by biegać od pola do pola karnego cały mecz?
Gonzales w końcu bardzo solidny mecz, a o Arku Głowackim nie wspominając. Może i Zagłębie było wyjątkowo słabe, ale nie zmienia to faktu. Na boisku była wczoraj jedna drużyna.