Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.04.2017, 17:42
Jay Jay trochę ci rzeczywistość odjechała kolego

Zauważ, że w naszej lidze od długiego czasu ze świecą szukać zespołu, który regularnie punktuje powyżej 2 pkt na mecz. Nawet tak zachwalana przez wszystkich legła ma z tym problem.

Różnice nie są tak wyraźne jak kiedyś były w poziomie i czasy, gdy ktoś będzie lał każdego i wykręcał 2,5 pkt w meczu raczej nie wrócą. Chyba, że któryś klub w końcu zbuduje drużynę, która o lata świetlne będzie wyprzedzać ligę (jak Wisła za wczesnego Cupiała).

Narazie się na to nie zanosi, a system gry ma z tym niewiele wspólnego.
Odpowiedz cytując