|
Nie wiem jak wiekszosc, ale Wisla by budowac swoja potege musi znow przyzwyczajac kibicow do tego ze w Krakowie goscie przegrywaja 0-3 lub 0-4. Z rzadka w ogole strzelaja bramke rywale, ale do tego potrzebni sa odpowiedni wykonawcy i nowy normalniejszy system rozgrywek w ktorym licza sie regularnosc typu 10 zwyciestw z rzedu a nie 2-3 udane mecze potem 2 remisy potemi 3 zwycietwa i pozniej 2 porazki bo "w nastepnym meczu bedzie lepiej". W systemie 18 druzynowej ekstraklasy nie bedzie mniej i bardziej waznych meczow tylko kazde kolejne spotkanie bedzie jak walka o przetrwanie dla poszczegolnych zawodnikow ale i tez dla samego trenera bo w noramlnym systemie nie bedzie juz mowy o tym, ze "kazdy moze wygrac z kazdym" bo sredniacy beda punktowac ze slabeuszami a od najlepszych beda zwyczajowo dostawali po 3,4-0. Koncentracja przez pelne 90 minut + powiekszajaca sie roznica miedzy zawodnikami posiadajacymi umiejetnosci a zasodnikami ktorych tych umiejetnosci nie maja ze srednich klubow.
|