PiVoSH92 napisał(a):

|
Co do Drzazgi - ja bym jednak zostawił go jeszcze sezon w Stali z ew. możliwością powrotu w przerwie zimowej - było widać zbyt duże zaległości fizyczne, z resztą dalej w tym aspekcie w stali nie bryluje
|
Oby tylko sie nie okazało, ze gość po prostu genetycznie nie jest w stanie osiągnąć więcej, bo nosa (nie tylko do gry

), gdzie powinien być, żeby piłka trafiła mu pod nogi ma na pewno. Można by cos jeszcze może z dietetykiem pokombinować moze? Pamiętem, jak Błaszcyzkowski udzielał wywiadu, w którym przyznał się, że nie miał pojęcia, jakie miał duże rezerwy w organizmie, dopóki nie wprowadził profesjonalnej diety. Nie mamy chyba jeszcze dietetyka w sztabie, a może warto by spróbować?