Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19754
Stary 18.04.2017, 16:18
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Co do Drzazgi - ja bym jednak zostawił go jeszcze sezon w Stali z ew. możliwością powrotu w przerwie zimowej - było widać zbyt duże zaległości fizyczne, z resztą dalej w tym aspekcie w stali nie bryluje
Oby tylko sie nie okazało, ze gość po prostu genetycznie nie jest w stanie osiągnąć więcej, bo nosa (nie tylko do gry ), gdzie powinien być, żeby piłka trafiła mu pod nogi ma na pewno. Można by cos jeszcze może z dietetykiem pokombinować moze? Pamiętem, jak Błaszcyzkowski udzielał wywiadu, w którym przyznał się, że nie miał pojęcia, jakie miał duże rezerwy w organizmie, dopóki nie wprowadził profesjonalnej diety. Nie mamy chyba jeszcze dietetyka w sztabie, a może warto by spróbować?
Odpowiedz cytując