Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19752
Stary 18.04.2017, 15:50
Co do Drzazgi - ja bym jednak zostawił go jeszcze sezon w Stali z ew. możliwością powrotu w przerwie zimowej - było widać zbyt duże zaległości fizyczne, z resztą dalej w tym aspekcie w stali nie bryluje
Odpowiedz cytując