Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28952
Stary 18.04.2017, 15:21
kolejne pytanie o PIT
pół roku na własnej działalności i drugie pół na etacie
jak robię jedno wspólne rozliczenie to mi wychodzi dopłata 312zł. (jakaś zaległość z dochodowego)
jak robię tylko PIT-37 z umowy o pracę to wychodzi mi 992zł. zwrotu.
co robię nie tak że na wspólnym PIT-cie nie mam zwrotu 670zł. (różnica ze zwrotu i niedopłaty)
proszę o pomoc
Odpowiedz cytując