Kiko -> 2 letnia umowa, ściąga rodzinę i jedziemy dalej.
To co Kiko zrobił z Cywką to szok. Chłop zapierd&&& walczy, stara się. Są mankamenty ale widać że Tomek się szybko uczy.
Nie wiem czy gramy lepiej czy gorzej dla oka najważniejsze że nasz EL Mariachi zmotywował szatnie i każdy maszeruje w jednym celu. Jak wiemy najważniejsze w Wiśle zawsze była sfera mentalna i szatnia.
Dajmy mu lato na spokojnie przepracować

Na razie jest mocno powyżej oczekiwań.