Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#726
Stary 18.04.2017, 14:05
Kiko -> 2 letnia umowa, ściąga rodzinę i jedziemy dalej.

To co Kiko zrobił z Cywką to szok. Chłop zapierd&&& walczy, stara się. Są mankamenty ale widać że Tomek się szybko uczy.

Nie wiem czy gramy lepiej czy gorzej dla oka najważniejsze że nasz EL Mariachi zmotywował szatnie i każdy maszeruje w jednym celu. Jak wiemy najważniejsze w Wiśle zawsze była sfera mentalna i szatnia.

Dajmy mu lato na spokojnie przepracować
Na razie jest mocno powyżej oczekiwań.
Odpowiedz cytując