Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19749
Stary 18.04.2017, 13:13
Skoro to temat plotki, to ten Borja Iglesias wygląda faktycznie nieźle... Chciałbym mieć w Wiśle napastnika, który w 33 meczach zapakuje 29 goli ... a tamtemu kończy się kontrakt w czerwcu.... ( rozmarzyłem się )
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując